Gwiazdka z VIP-ami

W niedzielę (21 grudnia) przewodniczący Piotr Kowalczyk brał udział w akcji charytatywnej Gwiazdka z VIP-ami, którą zorganizował Kurier Lubelski. W Galerii Olimp znane osoby malowały bombki, które potem trafią na aukcję. Dochód z niej zostanie przeznaczony na rzecz Hospicjum Dobrego Samarytanina w Lublinie. 

Piotr Kowalczyk przewodniczącym Rady Miasta

W piątek w Ratuszu odbyła się pierwsza sesja VII kadencji lubelskiej Rady Miasta. Przewodniczącym został Piotr Kowalczyk ze Wspólnego Lublina. Będzie pełnił tę funkcję już po raz trzeci.

Dziękujemy za poparcie

Owoce naszej czteroletniej pracy widzimy na co dzień – mówił na konferencji prasowej podsumowującej kampanię wyborczą Piotr Kowalczyk, lider klubu Wspólny Lublin.

Diamenty Lublina 2014. Koncert już w piątek

Koncert finałowy tegorocznej edycji „Diamentów Lublina” rozpocznie się w piątek (14 listopada) o godz. 18 w auli Collegium Maius Uniwersytetu Medycznego w Lublinie przy ul. Jaczewskiego 4. Wstęp wolny! - Zapraszam mieszkańców na to wydarzenie – mówi Piotr Kowalczyk, pomysłodawca konkursu.

Jest szansa na nową halę sportową

Dyrekcja, nauczyciele i rodzice uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 23 w Lublinie wyszli z inicjatywą budowy hali sportowej przy placówce. Ich starania obiecał wesprzeć przewodniczący Rady Miasta Lublin Piotr Kowalczyk.

Kontakt: